Taba Mimarlık | Hakkımızda
Hakkımızda

Biz kimiz ?

Çiğdem Tabak

Çiğdem Tabak

MİMAR ÇİĞDEM TABAK, 1982 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞDU. ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİZİ CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ'NDE GÖRDÜ. MİMARLIK EĞİTİMİNİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ'NDE TAMAMLADI. 2005 - 2006 YILLARI ARASINDA L'ECOLE NATIONALE SUPERIEURE D'ARCHITECTURE DE NANCY'DE EKOLOJİK TASARIMLAR ÜZERİNE ÇALIŞTI.

Selim Tabak

Selim Tabak

MİMAR SELİM TABAK, 1980 YILINDA İSTANBUL'DA DOĞDU. ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİZİ NİŞANTAŞI ANADOLU LİSESİ'NDE GÖRDÜ. MİMARLIK EĞİTİMİNİ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ'NDE TAMAMLADI.

Taba Mimarlık

TABA MİMARLIK ,PROJE YÖNETİMİ , MİMARLIK , İÇ MİMARLIK VE ÜRÜN TASARIMI ALANLARINDA HİZMET VERMEKTEDİR. TASARIM ANLAYIŞINI DOĞAL MALZEMELER, YALIN TASARIMLAR VE İNCELİKLİ DETAYLAR ÜZERİNE OTURTMUŞTUR. ÖLÇEKLER DEĞİŞSE DE BU PRENSİBİN DEĞİŞMEDİĞİNİ VURGULAR. İŞVERENDEN AKTARILAN İHTİYAÇ PROGRAMI VE BÜTÇE GİBİ DATALARI MEKANIN VERİLERİ İLE EN KISA SÜREDE BÜTÜNLEŞTİRMEYİ VE SONUÇ ÜRÜNÜ ORTAYA KOYMAYI HEDEFLER... ZAMANIN RUHUNU HER ZAMAN YAKINDAN TAKİP ETMİŞ ,SIRT ÇEVİRMEDEN ELEŞTİREL OLMAYI İLKE EDİNMİŞ VE BU SAYEDE YENİLİKÇİ VE BAZI NOKTALARDA ZAMANDAN BAĞIMSIZ ,ÇEVRESİYLE UYUMLU,SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJELER ÜRETİR...